Teddy Eddie STANDARD, ABC 4-6 lat

Teddy Eddie Standard oraz ABC, to kurs, który ma przede wszystkim zbudować w dziecku miłość do języka angielskiego, wtedy motywacja zostanie z nim na lata! Dzieci w wieku 4-6 lat mają już angielski w przedszkolu, gdzie poznają pierwsze słówka w języku angielskim. My chcemy maksymalnie wykorzystać olbrzymi potencjał dzieci, więc nasza nauka idzie o wiele dalej. Pełne zanurzenie w języku (lekcje są prowadzone w 100 % po angielsku), dużo nagrań (piosenki, wierszyki, bajeczki) oraz słownictwo ćwiczone zawsze w zdaniach – to nasza definicja języka angielskiego dla przedszkolaków.

Kurs zawiera:

• bogaty zestaw kursanta z poradnikiem dla rodziców
  • dostęp do wirtualnego placu zabaw z grami
  • 60 lekcji 2x 35 min w tygodniu

W ramach kursu dziecko pozna kilkaset słów w zdaniach i kontekstach. Będzie odgrywać scenki oraz grać w gry wymagające użycia języka angielskiego. Dziecko będzie mówić całymi zdaniami, opowiadać historyjki i prowadzić pierwsze rozmowy po angielsku. Kiedy w zerówce rozpocznie swoją przygodę z czytaniem, przeczyta również pierwsze angielskie słówka, a nawet całe zdania.

WIĘCEJ O METODZIE – TUTAJ!

Nalepsza opcja na rynku w atrakcyjnej cenie!

Gwarancja bezkosztowej rezygnacji!

• 10 rat, pierwsza rata 225 PLN, kolejne 145 PLN

• Cena 1430 PLN zawiera rabat - 100 PLN

Dodatkowo otrzymujesz:

Dostęp do wirtualnego placu zabaw

Zestaw kursanta!

Dostęp do e-dziennika, gdzie sprawdzisz swój rozkład zajęć, płatności, wyniki testów i wiele więcej!

Zapisz już dziś nowego kursanta Teddy Eddie!

Wiek Dziecka