MMSP kurs edukacji finansowej i przedsiębiorczości dla dzieci 7-9 lat

Strona główna / MMSP kurs edukacji finansowej i przedsiębiorczości dla dzieci 7-9 lat
MMSP kurs edukacji finansowej i przedsiębiorczości dla dzieci 7-9 lat

Międzyplanetarna Misja Spełniania Marzeń to innowacyjny kurs edukacji finansowej i przedsiębiorczości zaprojektowany specjalnie dla dzieci w wieku 7-9 lat. W trakcie kursu uczestnicy będą poznawać podstawowe pojęcia związane z finansami, oszczędzaniem oraz przedsiębiorczością, ucząc się przez zabawę i praktyczne zadania.

Podczas zajęć dzieci dowiedzą się, czym są pieniądze, jak mądrze zarządzać swoimi oszczędnościami oraz jak planować swoje wydatki. Nauczą się także podstaw przedsiębiorczości, w tym, jak wymyślać i realizować własne pomysły na małe projekty, które mogą przynieść korzyści finansowe.

Każde zajęcia są pełne interaktywnych gier, kreatywnych zadań i zabaw edukacyjnych, które pomogą dzieciom rozwijać umiejętności potrzebne w dorosłym życiu, takie jak myślenie strategiczne, planowanie, a także umiejętność pracy w grupie.

Nasz kurs to nie tylko nauka o finansach, ale także rozwijanie umiejętności życiowych, które będą wspierać dzieci w osiąganiu ich przyszłych celów!

Dzięki tym zajęciom Twoje dziecko między innymi:

• rozwinie umiejętność niezależnego, twórczego, przedsiębiorczego myślenia,
  • zbuduje dobre nawyki,
  • zacznie oszczędzać,
  • pozna podstawowe pojęcia z dziedziny biznesu i finansów,
  • zainspiruje się do pracy nad sobą i swoim charakterem,
  • zbuduje postawę ciekawości i otwartości wobec tematów dotyczących finansów osobistych i przedsiębiorczości,
  • odkryje własne zainteresowania,
  • wykształci kompetencje społeczne w pracy z grupą.

Co to za kurs?

Szczegóły kursu