Język hiszpański dla dzieci 6 – 12 lat metodą Colorín Colorado

Licencjonowana metoda Colorín Colorado uczy dziecko przez pełne „zanurzenie w język”, czyli tak jak dziecko uczy się języka ojczystego. Dzięki temu dzieci szybko osłuchują się z językiem i nie muszą pokonywać żadnej bariery językowej.

Dzieci uczą się hiszpańskiego poznając przy okazji przygody chłopca o imieniu Manolito. Manolito jes Hiszpanem, któremu towarzyszą przyjaciele roboty pochodzące z różnych krajów Ameryki Południowej.

Metoda naturalna

Dzieci są zanurzone w język hiszpański od pierwszej lekcji. Wiele słów jest wprowadzanych systematycznie, kładzie się nacisk na powtórki przez co dzieci robią szybki progres. Z drugiej jednak strony dziecko jest stymulowane do intuicyjnego rozumienia znaczeń w oparciu o kontekst, dzięki czemu jeszcze bardziej rozwija swoje kompetencje językowe, rozumiane jako zdolność do rozumienia i samodzielnego poprawnego tworzenia komunikatów wcześniej nie napotkanych. Poza tym wyszczególniamy mnóstwo reakcji językowych, które dziecko ma stosować już od pierwszej lekcji wzbogacając swój zasób leksykalny niejako mimochodem, tak przy okazji, równolegle do wprowadzanego systematycznie materiału.

Co oferujemy?

Pierwszym celem metody jest zadowolenie dziecka – żeby polubiło naukę języka obcego, chętnie przychodziło na lekcje i pewnie czuło się w środowisku innych dzieci:

Na każdych zajęciach stwarzamy w klasie naturalne sytuacje sprzyjające wzajemnej komunikacji. Dzieci są zapraszane do tworzenia krótkich dialogów z wykorzystaniem nowo poznanych słów i pytań. Kładziemy duży nacisk na budowanie zdań i pytań. Największym wyzwaniem jest takie powtarzanie tych samych zagadnień i struktur by dziecko mogło je usłyszeć ok. 10 razy, ale za każdym razem inaczej, tak aby dotrzeć do każdego dziecka, a jednocześnie uniknąć znużenia.

Kursy odbywają się w małych grupach 4-8 osobowych.

Zajęcia jeden lub dwa razy w tygodniu:

W każdej chwili możesz ją zmienić, wedle swoich preferencji!

Zajęcia raz w tygodniu 60 minut:

• 10 rat x 149 PLN

• Zamiast 1390 PLN rabat - 100 PLN

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 50 minut:

• 10 rat x 199 PLN

• Zamiast 1990 PLN rabat - 100 PLN

W ramach kursu otrzymujesz:

Podręcznik Colorín Colorado

Motywacyjny zeszyt ćwiczeń

Dostęp do interaktywnej aplikacji

Zapisy na kurs:

Wiek kursanta:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Masz pytania? Zadzwoń! 515-120-029