Język angielski metodą bezpośrednią Direct Language Lab dla dzieci i nastolatków

Nauka języka angielskiego dla dzieci metodą Direct Kids opracowana została tak, by najmłodsi uczyli się języka obcego w taki sam sposób, w jaki opanowali swój język ojczysty. W myśl tego, dzieci najpierw poznają słownictwo ze słuchu, potem uczą się rozpoznawać je w zdaniach. Następnie opanowują prawidłową wymowę powtarzając sekwencje językowe za lektorem. Dopiero po tym etapie dzieci przystępują do nauki czytania i pisania w języku obcym. Dzieci na zajęciach mówią przez 90% lekcji oraz uczą się całych struktur językowych, przez powtarzanie schematów językowych za lektorem.
Każde zajęcia wzbogacane są zabawami językowymi – mają one na celu skupiać uwagę najmłodszych przez cały czas oraz pozwalają na naukę w sposób spontaniczny i bezstresowy.

Korzyści

Wszystkie zalety metody bezpośredniej w podręcznikach przygotowanych specjalnie dla dzieci ze szkoły podstawowej. Lekcje mają na celu przede wszystkim naukę słownictwa oraz mówienia w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze. Program nauki w naturalny sposób, poprzez proste pytania i odpowiedzi oraz wizualne pomoce naukowe wprowadza dziecko w świat języka angielskiego. Dzieci szybko nabywają umiejętność swobodnego porozumiewania się po angielsku.

Podręcznik

Podręcznik podzielony na 7 części, odpowiednio do grupy wiekowej i zaawansowania:

Direct Kids – First Touch of English

Książka dla najmłodszych w wieku 6-7 lat. To pierwsze spotkania z angielskim dzieci, które dopiero uczą się czytać i pisać. Każda lekcja zawiera szereg ciekawych, ilustrowanych ćwiczeń, aby najmłodsi mogli w przyjemny sposób utrwalać poznane zagadnienia.

Direct Kids 1, 2, 3, 4 – Enjoy your School Time

Podręczniki rozbudowują bazę aktywnie używanego słownictwa i wprowadzają więcej możliwości wypowiedzi poprzez nowe zagadnienia gramatyczne. Obok bogatego słownictwa z otaczającego ich świata, dzieci uczą się ciekawostek o tradycji krajów anglojęzycznych.

Direct Kids 5, 6 – Becoming a Teenager

Kolejne etapy to dalsze rozwijanie słownictwa, umiejętności dyskutowania na różne tematy, a także poznawanie sposobów wyrażania i opisywania uczuć oraz emocji. Książki gruntownie utrwalają poznane na wcześniejszych etapach zagadnienia gramatyczne oraz wprowadzają nowe. Na tym etapie nauki dzieci potrafią już komunikować się i potrafią poradzić sobie z różnymi sytuacjami, w których mogą znaleźć się podczas podróży poza granice naszego kraju.

Nalepsza opcja na rynku w atrakcyjnej cenie!

Zajęcia 1 x w tygodniu po 75 min w grupie 4 – 8 osób, 30 zajęć w roku szkolnym

• 9 rat x 129 PLN

• Zamiast 1161 zł
  • Cena 1044 PLN zawiera rabat - 10%!

• Zamiast 580 zł
  • 2 raty 551 PLN zawiera rabat - 5%!

Zapisz już dziś!

Wybierz poziom