Język angielski dla dzieci 8 – 12 lat Picaro English

Picaro to kurs j. angielskiego zaprojektowany specjalnie dla dzieci przez ekspertów od edukacji i technologii we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w języku angielskim. Oprócz zajęć z nauczycielem dzieci mają stały dostęp do kursu online w formie fascynujących gier z zabawnymi postaciami z Fox International Baby TV, które motywują i inspirują młodych uczniów do nauki języka angielskiego. Treść w podręcznikach i grach online odzwierciedla się nawzajem, aby zapewnić dzieciom bezproblemową, naturalną i najskuteczniejszą naukę j. angielskiego.

Uczniowie przemierzają planety w bajkowej galaktyce Picaro, angażują się w proces nauki i autonomicznie rozwijają wszystkie kompetencje językowe z naciskiem na praktyczną umiejętność komunikacji w j. angielskim.

Co oferujemy?

Kurs składa się z:

• podręcznika oraz ćwiczeń zintegrowanych z aplikacją
  • aplikacji stworzona w formie gry zawierająca treści kuru

Kursy odbywają się w małych grupach 4-8 osobowych.

Dzięki ciekawej i nowoczesnej formie nauki oraz systemom motywującym w postaci zdobywanych gwiazdek i pieczątek uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach online jak i stacjonarnych. Skuteczność kursu Picaro potwierdzają rodzice i nauczyciele w ponad 50 krajach na całym świecie. Jesteśmy wielkimi zwolennikami technologii w edukacji, ale nigdy nie zapominamy o znaczeniu nauczycieli i rodziców w procesie edukacji dzieci. Licencjonowani nauczyciele Picaro są odpowiednio przygotowani do pracy z dziećmi, a rodzice umożliwiają dzieciom kontakt z. angielskim w domu poprzez dostęp do kursu online. Rodzice otrzymują także systematycznie informacje na temat postępów dziecka.

Zajęcia jeden lub dwa razy w tygodniu:

Gwarancja bez kosztowej rezygnacji

Zajęcia raz w tygodniu po 60 minut:

• 10 rat x 139 PLN

• Zamiast 1390 PLN rabat - 100 PLN

• 2 raty 670 PLN z rabatem - 50 PLN

Zajęcia dwa razy w tygodniu po 60 minut:

• 10 rat x 189 PLN

• Zamiast 1890 PLN rabat - 100 PLN

W ramach kursu uczeń otrzymuje:

Podręcznik oraz wszystkie niezbędne materiały

Dostęp do aplikacji powiązanej z treścią kursu