Konkurs z okazji Dnia Dziecka

Carlos – Szkoła Języków Obcych wraz z Misiem Teddy Eddie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie. Teddy Eddie uczy angielskiego dzieci 2-7 lat! I ma dla niespodziankę na Dzień Dziecka!
Aby zdobyć paczkę Misiowego szczęścia – wystarczy dodać w komentarzu pod grafiką na facebooku fotografię ulubionej zabawki swojej pociechy! Link do postu:

Podarunki trafią do 13 osób:
Pierwsze 3 osoby z największą ilością polubień zdjęcia -otrzymają pakiet od Misia 🎁
(pakiet zawiera: poduszkę Teddy Eddie Ślimak, pudełko śniadaniowe Teddy Eddie Rakieta, kredki Teddy Eddie, tatuaże Teddy Eddie, bransoletkę bezpieczeństwa Teddy Eddie, notes i długopis Teddy Eddie)
Kolejne 10 osób otrzyma wyróżnienie w postaci: śniadaniówki Teddy Eddie 🧰
Dodatkowo każdy uczestnik zgarnie bon w postaci -50zł na kurs języka angielskiego w naszej szkole do wykorzystania do września 2020 r. oraz zaproszenie na lekcję pokazową we wrześniu online, bądź stacjonarnie!🎈
Miło nam będzie, jeśli podzielisz się ze znajomymi uczestnictwem w konkursie na swojej tablicy!📰
Przed przystąpieniem bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem, który znajduje się tutaj: